Seminář pro zájemce o označení Partner NP Šumava

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 21. 01. 2017

partnerSeminář pro zájemce o označení Partner NP Šumava proběhne v pondělí 13. 3. 2017 od 9 hodin v prostorách Návštěvnického centra Srní.

Pozvánku a další podrobnosti najdete na webu www.npsumava.cz

Cílem projektu Partner Národního parku Šumava je vzájemná podpora a spolupráce Správy Národního parku Šumava a subjektů poskytujících služby v cestovním ruchu (ubytovací, stravovací a zážitky) na území NP a CHKO Šumava a poskytovat návštěvníkům NP Šumava a CHKO Šumava informace o šumavské přírodě, významu Národního parku pro ochranu přírody, a možnostech volnočasového vyžití na území NP a CHKO Šumava.

PARTNEŘI Národního parku Šumava:

Apartmány Šumava, www.apartmany-sumava.net

Chata Rovina, www.chatarovina.cz

Muškaření na Šumavě, www.fly-fishing.cz

Šumava na elektrokole, www.e-sumava.cz

Penzion U Černého kohoutka, www.cernykohoutek.cz

Penzion U Hojdarů, www.uhojdaru.cz

Turnerova chata, www.turnerovachata.cz

Jak se stát Partnerem Národního parku Šumava?

Máte-li zájem stát se našimi partnery, je zapotřebí: získat certifikaci Šumava originální produkt® pokud ji ještě nemáte požádat o certifikaci projektu Partner Národního parku Šumava nedílnou součástí certifikace je také účast na vzdělávacím semináři k projektu Partner Národního parku Šumava, který se koná v pondělí 13. 3. 2017 od 9.00 - 12.00 hodin v prostorách Návštěvnického centra Srní. Semináře se může účastnit více zástupců žadatele, doporučena je účast personálu, který přijde do styku se zákazníky (recepční, provozní,..).

Další informace k projektu Partner Národního parku Šumava a certifikaci naleznete také na internetových stránkách regionálních značek www.regionalni-znacky.cz/sumava/.