Traktoriáda v Horní Plané

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 07. 08. 2019

traktoriádaNa Dobré Vodě v Horní Plané budou opět burácet motory. Hornoplánská traktoriáda se uskuteční v sobotu, 31. srpna 2019 od 11 hodin.

Traktoristé, přichystejte stroje! Diváci, připravte se na skvělou zábavu! Místem konání bude opět hřiště na Dobré Vodě v Horní Plané.

Registrace traktorů (kategorie jsou dvě – traktory tovární a domácí výroby) začne v 11 hodin. Poplatek je 160 korun. Soutěžní jízdy se uskuteční od 13 do 17 hodin. „Samotné soutěži bude předcházet spanilá jízda městem, která se uskuteční ve 12.30,“ upozorňuje Aneta Korandová z hornoplánského infocentra.

Vyhlášení výsledků a předání cen je naplánováno na 18. hodinu. „Samozřejmě opět nebude chybět doprovodný program - děti si zajezdí na čtyřkolkách a dospělí se později mohou těšit na taneční zábavu. V plánu je i MTB a BMX Show U Funnyho, což jsou akrobatické jízdy na kolech. Večer se pak uskuteční taneční zábava s Frantou Nejedlem a kapelou JZD,“ dodává Jiří Hůlka. Vstupné je zdarma a na místě bude postaven párty stan s občerstvením. Majitelé a řidiči traktorů se mohou na akci přihlásit předem – buď osobně v infocentru, nebo na telefonu 380 738 008 či na mailu info@sumava-lipno.eu. Veškeré informace zájemci naleznou na stránkách www.traktoriada-lipno.cz

Kontakty a odkazy:

JIŘÍ HŮLKA - starosta@horniplana.cz, 380 724 411

www.horniplana.cz

www.sumava-lipno.eu