Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava de.gif, 0 kB en.gif, 0 kB
Logo Šumava Šumava


AKTUALITY

* Fotosoutěž: Vyhrajte víkend ve Wellness hotelu Frymburk!

Vydáno dne 02. 07. 2009 (2798 přečtení)

Fotosoutěž VolaryObčanské sdružení U Nás a webový infoportál volary.eu vyhlašují FOTOSOUTĚŽ na téma ”LES, JAK HO VIDÍM JÁ…”, která probíhá do 5. srpna 2009.
Město Volary leží uprostřed lesů na Šumavě, které se říká “zelené srdce Evropy” a tak se fototéma „les“ tak nějak nabízí. Minulý rok jsme fotili Volary, letos máte možnost rozběhnout se do okolí, brouzdat lukami, či bloudit hlubokým hvozdem. Jak toto téma zpracujete ponecháme zcela na vás, neboť i pohled na les bývá samozřejmě různý. Jinak se na něj dívají lesní hospodáři a myslivci, jinak ekologové, jinak turisté na výletě a naprosto jinak dětské oči. Les, to je nepřeberné množství obrazů. Les je jiný ráno, když se probouzí plný mléčné mlhy a nejistých zvuků. Je jiný večer - tajuplný až tajemný, když ostře šumí a mechově voní. Les, to je plachá zvěř. Les to jsou zurčící potoky a šustivé jehličí. Les to jsou houby a borůvky. Les to je prostě… ale to již necháme na Vás.


Pošlete nám svůj pohled, svou představu. Naše soutěž není nutně o profesionální fototechnice a dokonalé učebnicové kompozici. Naše soutěž by měla být poetická. Nechceme Vás svazovat žádnými podmínkami ohledně techniky či úprav fotografií. Pošlete klidně koláž, upravujte v počítači, vytvořte třeba triptych - hlavně ať se jedná skutečně o Vaše dílo a o Vaši fantazii. Hlavním kritériem při posuzování bude originalita. Těšíme se tedy na to, jak originálně les uvidíte Vy…

Soutěží se ve dvou kategoriích – děti a dospělí. Veškeré info a pravidla najdete na novém infoportálu www.volary.eu, nebo na stránkách občanského sdružení U Nás www.volary.vesele.info a hlavní cenou v kategorii dospělí je víkendový pobyt ve Wellness hotelu Frymburk se snídaní a volným vstupem do aquaparku.

Generálním sponzorem letošní soutěže jsou Městské lesy Volary s.r.o. Děkujeme jmenovitě panu Ing. Řežábkovi za pochopení, vstřícnost a hlavně za technickou a finanční podporu.

Sponzorem soutěže je také Wellness hotel Frymburk. Děkujeme generálnímu manažerovi hotelu panu Fischerovi za poskytnutí hodnotných cen do soutěže.

Partnery soutěže jsou: volarské nakladatelství Stehlík a Městská knihovna Volary.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: KU | Informační e-mailVytisknout článek |

ŠKOLNÍ VÝLETY


I N F O C E N T R A

Tento web spravuje Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s.

Máte-li novinky a informace z dění v cestovním ruchu na Šumavě
nebo návrhy a připomínky k obsahu našich stránek,
rádi se je dozvíme,
kontaktujte nás prosím na e-mail kytlicova@rras.cz

Statistiky návštěvnosti

01.12.2019: Koncert kapely Učedníci / Annín – Mouřenec, kostel sv. Mořice
křesťanský folk, od 14 hodin. www.pratelemourence.cz

30.11.2019: Benefiční koncert Ireny Budweiserové / Dobrá Voda u Hartmanic, kostel sv. Vintíře
koncert od 16 hodin, získané finanční prostředky budou použity k vytvoření pietního místa v prostoru bývalé kaple sv. Šebestiána. na Stodůlkách. www.sumavskecesty.cz

30.11.2019: Vánoční trhy / Vimperk, MěKS
vánoční charitativní bazar od 8 hodin, adventní řemeslný trh v Rožmberské ulici od 9 hodin, zvonkový průvod a rozsvícení vánočního stromu od 16.30 hodin. www.meks-vimperk.com

30.11.2019: Nebíčko a peklíčko / hrad Rabí
Přijďte oslavit svátek sv. Mikuláše na hrad Rabí. Co vás čeká? V nebi plném andílků si pohrajete a zasoutěžíte v několika andělských zastaveních. U nebeské brány pak můžete pošeptat do ucha sv. Mikuláši svá tajná vánoční přání, od 12 do 16 hodin. www.hrad-rabi.eu

29.11.2019: Adventní Faux Pas / Hrádek u Sušice, zámecká kaple sv. Valburgy
koncert dámského pěveckého souboru v 19 hodin. www.zamekhradek.cz

29.11.2019: Divadelní detektivní hra Plynové lampy / Chanovice
Divadelní soubor Tyjátr Horažďovice uvede v KD Chanovice od 19 hodin anglickou divadelní detektivní hru Plynové Lampy, dle knižní předlohy Patricka Hamiltona.jméno:
heslo:

Nová registrace


Potok
Potok
zobrazení: 5481
známka: 0

Schwarzenberský plavební kanál - 1
Schwarzenberský plavební kanál
zobrazení: 3040
známka: 0

Svatobor
Výhled od paty rozhledny
zobrazení: 6347
známka: 2.00

Financování
logo Euregio
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Euroregionem Šumava-Jihozápadní Čechy
logo Jihočeský kraj
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Jihočeským krajem


Google+

www.info-sumava.cz v‘e o Šumavě na jednom místě