Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava de.gif, 0 kB en.gif, 0 kB
Logo Šumava Šumava


* Skiareál Lipno přichází se zcela novým konceptem poskytování slev na své služby

Vydáno dne 04. 10. 2011 (2623 přečtení)

Skiareál Lipno Skiareál Lipno pro nadcházející zimní sezónu připravil zcela nový koncept poskytování slev pro svého návštěvníka. K tomuto kroku jej vedly zkušenosti z let minulých i nové trendy, které se v tvorbě nabídek destinací v posledních letech objevují. Tento nový koncept spočívá v zavedení karty hosta LIPNO CARD, která bude obsahovat slevy na veškeré služby Skiareálu Lipno, a to po celou zimní sezónu, tedy od 1. 11. 2011 do 31. března 2012. Nabídku navíc obohatí i slevy na další doplňkové služby typu gastronomická zařízení, indoorové sporty, památky a další atraktivity Lipenska, Českokrumlovska, ale i Českobudějovicka.

„LIPNO CARD bude pro zájemce u těch ubytovatelů, kteří se rozhodnou pro spolupráci s naší společností, zdarma, zároveň bude možno si ji zakoupit v prodejních místech za 99 Kč, resp. 59 Kč“, řekl Jan Jareš ze společnosti LIPENSKO. Důvody pro koupi karty jsou jasné a jednoduše zdůvodnitelné. „Například rodina se dvěma dětmi ve věku 7 a 18 let ušetří na koupi sedmidenního skipasu po předložení LIPNO CARD celkem 1.015 Kč, v mimosezóně dokonce 1.420 Kč“, doplnil Jareš.

Projekt bude provázet intenzivní kampaň zaměřená na především na rodiny s dětmi, které tvoří podstatnou část klientely Skiareálu Lipno. V přípravě je navíc brožura s nabídkou skiareálu včetně ceníků, výčtem služeb poskytujících slevu v rámci LIPNO CARD a dalšími zajímavými službami. Tato brožura bude vydána ve stotisícovém nákladu.

„Podle našeho názoru je nutné reagovat na nové trendy stejně jako na změny chování zákazníka. My jsme se těmto trendům přizpůsobili a věříme, že právě s nabídkou LIPNO CARD činíme Skiareál Lipno atraktivnější“, informoval Jareš.

Kontaktní osoba:
Jan Jareš, LIPENSKO s.r.o., tel.: 602 563 348, e-mail: jares@lipnocard.cz

Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek
Sdílet

ŠKOLNÍ VÝLETY


I N F O C E N T R A

Tento web spravuje Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s.

Máte-li novinky a informace z dění v cestovním ruchu na Šumavě
nebo návrhy a připomínky k obsahu našich stránek,
rádi se je dozvíme,
kontaktujte nás prosím na e-mail kytlicova@rras.cz

Statistiky návštěvnosti

28.02.2020: Ruční výroba skleněných korálků / Kašperské Hory, IS a SEV NP
Co to byly páteříky a jak se vyrábějí vinuté perly? Přijďte se seznámit s výrobkem Šumava – originální produkt, poslechnout si mnoho zajímavého o historii sklářství na Šumavě a podívat se na celý postup výroby skleněného korálku. Sami se pak můžete pokusit o výrobu svého zářivého pokladu, od 13 do 17 hodin. www.npsumava.cz

23.02.2020: Komentovaná prohlídka / Horažďovice, Přírodovědná stanice
www.ddm-hd.cz

22.02.2020: Masopustní průvod / Chanovice
od 12 hodin. www.chanovice.cz

22.02.2020: Masopust / Volary
od 13 hodin vychází průvod masek od radnice a obchází celé město dům od domu, masopust je zakončen ve společenském sále radnice, kde se od 19 hodin uskuteční masopustní veselice s pochováním basy. www.mestovolary.cz

14.02.2020: Emil Kintzl a jeho povídání o Šumavě / Dlouhá Ves, kino
přijďte si popovídat a něco se dozvědět o starých časech na Šumavě; pořádá spolek Živá obec Dlouhá Ves; od 18 hodin, vstupné 50 Kč

05.02.2020: Pohledy do krajiny – nejkrásnější treky Kanady / Kašperské Hory, IS a SEV NP Šumava
kanadské Rockies (Skalnaté hory) jsou snem snad všech cestovatelů. Great Divi-deTrail je 1200 km dlouhá cesta skrz ně, kterou ročně projde pouze 50 dobrodruhů. Hory! Bažiny! Komáři! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Nevážné povídání s Martinem Úblem o tom, jak se neztratit v divočině, jak naplánovat cestu po Kanadě a proč netrhat medvědům borůvky; od 18 hodin. www.npsumava.czjméno:
heslo:

Nová registrace


Schwarzenberský plavební kanál - 2
Schwarzenberský plavební kanál
zobrazení: 3436
známka: 0

Srní a okolí - 5
Srní a okolí
zobrazení: 7672
známka: 0

Sudslavická naučná stezka - 1
Sudslavická naučná stezka
zobrazení: 6991
známka: 0

Financování
logo Euregio
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Euroregionem Šumava-Jihozápadní Čechy
logo Jihočeský kraj
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Jihočeským krajem


Google+

www.info-sumava.cz v‘e o Šumavě na jednom místě