Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava de.gif, 0 kB en.gif, 0 kB
Logo Šumava Šumava


* Užijte si krásný podzim na Lipně

Vydáno dne 15. 09. 2011 (1845 přečtení)

Bikepark Lipno Snad nejkrásnějším ročním obdobím je podzim. Toho jsou si vědomi i na Lipensku, kde pro následující měsíc připravili nabídku pro všechny, kteří si chtějí vychutnat barvy podzimu doslova všemi smysly, ať už na to mají týden, prodloužený víkend či jen jeden den.

„Podzimu přizpůsobil svou nabídku nejen Active Park Lipno, kde lze například každý zářijový víkend vyjet na Kramolín lanovkou, navštívit Bike park či Lanový park Lipno, ale i ubytovatelé, kteří v tomto období nabízejí atraktivní, cenově výhodné balíčky“, informovala Jitka Fatková, ředitelka společnosti LIPENSKO. Zároveň ti, kteří nedisponují sportovním vybavením nebo jej jen zkrátka nechtějí vozit s sebou na Lipno, mohou využít služeb půjčoven, které jsou v průběhu září otevřeny denně. Za slunečného počasí se lze ještě koupat v Lipně, ale nutno přiznat, že se jedná spíš o koupání pro otrlejší. „Méně otužilí pak mohou využít bohaté nabídky wellness a relaxu, kde lze zakusit i teplo sauny a načerpat síly při příjemné masáži“ doplnila Fatková.

A protože každý energetický výdej způsobený sportovní aktivitou je potřeba doplnit, připravily pro návštěvníky Lipna místní restaurace lahodné pokrmy z čerstvých, sezónních surovin, jako jsou ryby, zvěřina, houby, švestky apod.

Atraktivnost pobytu na Lipensku ještě i na podzim zvyšuje karta hosta LIPNO CARD, díky níž lze čerpat mnohé slevy a výhody na vybrané služby v destinaci.

Další akce v září:
24.9. Vítkův hrádek - Ukončení sezóny – celodenní program, country kapely, šermíři

Více na www.lipno.info.

Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek
Sdílet

ŠKOLNÍ VÝLETY


I N F O C E N T R A

Tento web spravuje Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s.

Máte-li novinky a informace z dění v cestovním ruchu na Šumavě
nebo návrhy a připomínky k obsahu našich stránek,
rádi se je dozvíme,
kontaktujte nás prosím na e-mail kytlicova@rras.cz

Statistiky návštěvnosti

29.09.2020: Přednáška "čím se u nás platilo" / Prachatice, muzeum
Přednáší PhDr. Jiří Chvojka, emeritní numismatik Jihočeského muzea v Českých Budějovicích; od 17 do 19 hodin; po přednášce máte příležitost zjistit hodnotu starých mincí a bankovek, které schováváte doma. Program přednášek na aktuální sezónu najdete na webu www.prachatickemuzeum.cz

27.09.2020: Tradiční soutěž v tlučení špačků / Stožec
Soutěž je určena všem, co se rádi baví a nebojí se do toho praštit. Letos se opět bude soutěžit ve dvou kategoriích – muži a ženy (již od 12 let). Jako každý rok čekají na vítěze netradiční ceny. Zkušební odpaly od 13 hodin.

26.09.2020: Pracovní kurz: "Tiffany vitráže" / Klatovy, muzeum
do 27. 9. - kurz pod vedením Štěpánky Kašparové; přednáškový sál od 9 do 15 hodin. Předběžné přihlášky přijímá a další případné podrobnosti vám sdělí Mgr. Ivana Sieberová, která kurzy organizačně zajišťuje, na telefonu 376 326 354 či 732 833 770, nebo mailem sieberova.muzeum@email.cz Kurzovné je splatné vždy nejpozději týden předem. Kurzovné činí 650,- Kč

22.09.2020: Škrtněte si prosím / Sušice, kino
Zábavná talkshow Radka Nakládala, hosty budou Přemysl Čech - redaktor a moderátor České televize; Jan Gábor - majitel Ateliéru skla, Galerie Gábor a sklářské huti v Sušici. Začátek od 19 hodin, předprodej vstupenek na www.kinosusice.cz

19.09.2020: NaturVision - týden přírody / Vimperk
do 26.9. filmová přehlídka z festivalů o zvířatech a přírodě, cestopisná přednáška, komentované vycházky, duel ředitelů NP Šumava a NP Bavorský les. Více informací naleznete na stránkách organizátorů: Město Vimperk, Správa NP Šumava, MěKS Vimperk.

11.09.2020: Šumavské Kašperské Hory / Kašperské Hory, náměstí
do 12. 9. 2020 tradiční historické slavnosti města, pestrý kulturní program pro děti i dospělé. www.kasphory.cz

Neexistuji vhodna data!jméno:
heslo:

Nová registrace


Modrava a okolí - 4

zobrazení: 7338
známka: 1.00

Obrázky z obce Stachy - 8
Obrázky z obce Stachy
zobrazení: 8548
známka: 1.00

Srní a okolí - 3
Srní a okolí
zobrazení: 8552
známka: 2.00

Financování
logo Euregio
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Euroregionem Šumava-Jihozápadní Čechy
logo Jihočeský kraj
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Jihočeským krajem


Google+

www.info-sumava.cz v‘e o Šumavě na jednom místě