Tančírna na Kratochvíli

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 17. 07. 2017

tančírna na kratochvíliV sobotu 22. července se od 20 hodin otevře v zámecké zahradě Kratochvíle Tančírna, která se letos "obleče" do proužků, bude tak trochu námořnická.

Během večera zahraje swingový bigband ZatrestBand, který bude na pódiu několikrát za večer vystřídán jazzovou zpěvačkou Petrou Ernyei. Tančírna je především pro ty, které baví step, salsa, blues, cabaret, prostě tanec. I pro Vás, pro všechny, kdož rádi potkáváte každý jazzband, dixieland, big band, nebo jakýkoli band, se kterým je zábava.

Také pro Vás, kteří jste už dávno netančili foxtrot, jive, latino. A nejen pro Vás, kdo cítíte, že každá pořádná kapela má být obsazena trumpetami, saxofony i trombony, ale pro všechny, kdož to chtějí objevovat.

V srpnu a v září se na Kratochvíli budou konat další kulturní a společenské akce:

Kratochvílení 2017 - plenérová představení divadla Continuo v zámecké zahradě (3. - 14. srpna 2017);

Hradozámecká noc - 26. srpna 2017 – celovečerní program;

Kratochvilná pouť - v neděli 10. září 2017.

Na všechny uvedené události jste srdečně zváni, stejně tak jako na prohlídku historických interiérů zámku, které jsou otevřeny v červenci a v srpnu každý den mimo pondělí vždy od 9.00 do 17.30 hodin(poslední prohlídka dne a zároveň poslední možný vstup do zámecké zahrady je v 16.30 hodin.